Tak už jsem taky ten Bc.

Dnes konečně skončily tři měsíce práce, učení a stresu. Dopoledne jsem složil státní bakalářskou zkoušku s hodnocením výborně a obhájil bakalářskou práci taktéž s hodnocením výborně. Teď už jenom nějaké ty formality a oficiality (promoce bude asi v březnu).
I nadále budu všude pod jménem Jiří Eischmann, Bc. Jiří Eischmann nehrozí 🙂 Osobně si na titulu nezakládám. Nezáleží na titulu, ale na tom, co člověk umí. V zahraničí to tak platí a lidi si tituly k jménu nepřipojují, v případě potřeby se prokáží diplomem, to jen u nás je taková malá uchylka, že jsou všichni bakaláři Jindrové, inženýři Petři a magistři Pavlové. No a také proč Bc. někde umísťovat, když ho budu stejně za chvilku měnit na Ing. 😀 😉

Tak už jsem taky ten Bc.

6 thoughts on “Tak už jsem taky ten Bc.

 1. anonymous says:

  Anonymous writes:JJ gratulace 😉 ale ty jedničky…. no teda… = šprt, nerd, kujon 😉

 2. drstej says:

  Nemohu toho napsat víc, i když by se to teď patřilo, ale říká se, začal jsi dobře a také :"Ty to jednou v životě někam dotáhneš!"Ač to vypadá otřele, již mnohokrát se to naplnilo.

 3. anonymous says:

  David writes:

  ————————————Pepa: Když si to tak rozmýšlím, přátelé, něco na tom je. Já kupříkladu jsem graduovaný.Žílová: Ježíši, hochu, kdo ti to udělal?Pepa: Chci říci, že mám akademický titul.Žílová: Tak z toho si nic nedělej.————————————Gratuluju. Titul je dobré používat ve styku s úřady a s doktory. Jinak tě považují implicitně za blbečka, k titulovaným se naopak chovají jako k sobě rovným.

 4. drstej says:

  Tak to je pravda, velká pravda, co napsal David, ale stále platí, že vzdělání ti nikdo nemůže vzít. O jiný majetek i osobní se přijde snadno. Vzdělání je poznat nejen podle občanky a dokladů, i podle chování, výrazu obličeje, nadhledu na svět, toleranci, moudrosti a poznání jak toho víme vlastně málo, čím více vědomostí máme, tím více tvrdíme, vím, že nic nevím a vracíme se k pokoře…zní to blbě ale pochopí se to až někdy později s věkem.Doktoři respektují vzdělance a ví, že s nimi je práce mnohem snadnější a spolupracují při léčení..kromě těch výjimek, jako všude.Ale připrav se na to, že takoví traktoristi, pomocní dělníci a blbci si ,jak budou mít příležitost, tak ti vzdělání, tak zvaně dají sežrat, tak moje rada…nepusť si je k tělu.K reportáži o Opeře, fotografiích…velmi dobré. Jsi pro mě velká konkurence, máš styl a tak se zamýšlím nad svými blogy, jestli je opravdu dělám dobře. Trochu s nimi spěchám a chybí mi ještě dost poznatků techniky internetu.Ty úvahy píšu sem, pochvalu také, na foru bych vyvolal pozdvižení ,i když pokušení pochválit veřejně tam bylo. Snad příště…

 5. anonymous says:

  senior:-/ writes:haya mi key??laston by!!!!!!!waderston!!!!!!!prostagma????waaaachaachaa!!!!!!!!!wrete mich!!!!!!wonobastonich noc jon smich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!unter mich…!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *