Kdo volá?

V poslední době se stala mým skvělým pomocníkem stránka kdovola.net. Na stránce lze velmi rychle zjistit, jestli číslo nepatří mezi ty profláknuté. Bohužel mé číslo se dostalo do databází nejrůznějších telemarketingových firem, takže otravné telefonáty dostávám docela často. Zjistil jsem, že nejlepší taktika, jak se jich zbavit, je to nezvedat. I když je totiž člověk velmi rychle pošle do míst, kde je temno a teplo, za pár dní to zkouší zase někdo jiný z dané firmy.

Nyní je má taktika tedy taková, že neznámé číslo nechám dozvonit. Podívám se, jestli nemá záznam a na kdovola.net a pokud ne, tak volám nazpátek. Byl by to námět na skvělou aplikaci. Ta by dělala to, že když začne zvonit neznámé číslo, podívá se na kdovola.net a pokud tam to číslo najde, uživatele na to upozorní. Za takovou aplikaci bych byl ochotný i zaplatit a myslím, že by ji ocenilo hodně lidí.

Kdo volá?

3 komentáře: „Kdo volá?

  1. V7s napsal:

    jj, taková aplikace by bodla. Nejlépe kdyby to uměla v reálném čase, vypnula zvonění a rovnou by mohla filtrovat otravné reklamní SMS (většinou začínající OS:).

  2. anonymous napsal:

    hujer writes:Neni to spatny napad. Ja zvednu jakekoliv cislo, ale pokud je to spam, tak promluvim 3 slova a odlozim telefon. Nezavesuju ale jen odlozim. At se borec vykeca. Vetsinou do minuty je tam klid. Je to stoji cas a mozna i nejaky ten peniz. Mne nic.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.