Volba prezidenta bez zbytečných keců

Blázinec kolem přímé volby graduje. Každý správný blogger (ten, který ještě vydržel psát blog), který se trochu zajímá o politiku, už musel zveřejnit svůj žebříček kandidátů či klíč k tomu, jak vybrat toho správného. Já nesmím zůstat pozadu a tak tu máte i můj žebříček, ale bez zbytečných keců. Jen pod odkazy se schovává heslo/příběh/kauza, která pomáhala spoluutvářet můj názor na daného kandidáta:

 1. Zuzana Roithová
 2. Karel Schwarzenberg
 3. Táňa Fischerová
 4. Přemysl Sobotka
 5. Jiří Dienstbier
 6. Jan Fischer
 7. Vladimír Franz
 8. Miloš Zeman
 9. Jana Bobošíková

A tím jsem si to mé přidání trošky do předvolebního blázince odbyl. I nadále s přímou volbou nesouhlasím, protože si myslím, že je zbytečná, přemedializovaná, drahá, nehodící se do našeho ústavního systému a produkující horší vítěze než volba nepřímá.

Volba prezidenta bez zbytečných keců

5 komentářů: „Volba prezidenta bez zbytečných keců

 1. anonymous napsal:

  Anonymous writes:No on Franta Procházka nebyl fakt ke stáru žádnej lumen, ale třeba Kája Procházka byl velmi slibnej, nicméně přišel pozdě. Každopáně Procházkové byli dle mého názoru z dlouhodobého hlediska mnohem lepší než šmejdi otcové zakladatelé (o tom pozdějším a dnešním póvlu ani nemluvě), placení různými tajnými službami (přičemž US je ta lepší a NKDV horší varianta) a mající vizi max do konce volebního období. Přeci jen, když mám něco předat svým potomkům, myslím mnohem dál….

 2. anonymous napsal:

  Milan writes:Souhlasím se žebříčkem, taky bych to dal Roithové, kdyby měla lepší kampaň a alespoň nějakou šanci na zvolení. Takhle to hodím Karlovi, abych se nemusel rozhodovat mezi Fischerem a Zemanem ve druhém kole..

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.