Ubuntu 8.04 Hardy Heron je venku

V poslední době blog zanedbávám. Nicméně práce je jak na kostele. Vše se teď točí kolem Ubuntu a já jsem si nedal si nedal říct a napsal jsem na novou verzi recenzi, která se dostala dokonce až na Distrowatch.com. Přečíst si ji můžete na stránkách LinuxEXPRESu. Vypadá to zatím na nejmasovější vydání linuxové distribuce v historii. Zájem byl takový, že v den vydání nebyla prakticky šance dostat se na většinu serverů Ubuntu.

3 komentáře: „Ubuntu 8.04 Hardy Heron je venku“

 1. anonymous avatar
  anonymous

  udall writes:

  tak tenhle upgrade pro me byl velke zklamani:1) v beta verzi firefoxu nefunguji dulezite pluginy (flashblock, mediaplayerconnectivity) – to je jeste to nejmensi, proste jsem si dal zpatky osvedceny firefox 2,2) nefunguje alsamixer (v drivejsi verzi ubuntu mi fungoval),3) neni xmms – proste se odinstalovalo a znovu uz nainstalovat beznym zpusobem nejde, nahrazka programem "audacious" mi prijde nedostatecna,4) nefunguje Virtualbox,5) dalsi drobny chyby, ktery se daj zkousnout ani nezminuju. Takze chystam downgrade, protoze jestli nejde alsamixer a Virtualbox, tak to je proste konec.

 2. Sesivany avatar
  Sesivany

  alsamixer nefunguje, protože nad Alsou je nyní Pulseaudio, takže je potřeba nainstalovat mixer k Pulseaudiu. VirtualBox jsem nezkoušel a Firefox a xmms nepoužívám.

 3. anonymous avatar
  anonymous

  udall writes:

  No, k VirtualBoxu jsem si stah aktualizovanej balik a uz to funguje. Ale to, ze mi upgrade jen tak proti me vuli odinstaloval xmms, nainstaloval beta-verzi prohlizece (jako kdybych byl nejaky tester), to bych cekal tak od Mrkvosoftu :-/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *