Hledáme kolegu do Laptop Hardware Enablement

Po delší době má náš tým opět otevřenou pozici v České republice. Před několika měsíci jsme rozjeli Laptop Hardware Enablement Team, který pracuje na podpoře Fedory a RHELu na různých hardwarových sestavách, a nyní do něj hledáme nového člena.

Tato pozice se týká především práce na podpoře GRUBu a UEFI na architektuře Power, ale člověk se může v rámci týmu dostat k řadě dalších hardwarových problémů, které trápí linuxový desktop.

Profilově hledáme někoho, kdo má rád low-level programování v C a oblast hardware. Jedná se o juniorskou pozici, takže nutné požadavky nejsou zase tak vysoké. Nějaká historie přispívání do open source projektů je velkým plusem. Nutností je alespoň základní úroveň komunikace v angličtině vzhledem k tomu, že tým je dost mezinárodní (Španěl, Holanďan, Američani, Němci). Díky tomu, že je tým tak distribuovaný po světě, není nutnou podmínkou práce z Brna, takže pokud jste odjinud z ČR a nechtělo by se vám stěhovat do Brna, u této pozice by to bylo možné domluvit.

Více se můžete dozvědět v oficiálním profilu pozice. Pokud vás zaujala, můžete se ozvat mně (eischmann redhat com) nebo se na onu pozici přímo přihlásit.

Hledáme kolegu do Laptop Hardware Enablement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.