Dojděte na LibreOffice Conference

Příští týden se v Brně koná konference zaměřená na open-source kancelářský balík LibreOffice. Je pořádaná místním sdružením OpenAlt a The Document Foundation, která se stará o projekt LibreOffice. Organize jsem se ujal já s Jardou Řezníkem, tedy „partners in crime“ z dalších mezinárodních konferencí, které se nám podařilo do Brna v minulosti dostat.

libocon16-logo

Myslím, že se nám společně podařilo dát dohromady pěkný program, který není zaměřený jen na přispěvatele do projektu. V pátek poběží česká část přednášek, která bude zaměřená na nasazení LibreOffice. Promluví například zástupci Collabory a CIB, společností, které se podporou LibreOffice živí a mají zákazníky o tisícovkách stanic.

Zajímavý je i doplňkový program. V úterý se koná Welcome Party, ve středu HackNight, ve čtvrtek konferenční party v centru a v pátek prohlídka města.

Pokud se chcete potkat s přispěvateli do LibreOffice, dozvědět se něco o profesionální podpoře, zkušenostech s nasazením v organizacích, dojděte. Vstup na konferenci je zdarma a stále se můžete registrovat, už asi nedostanete kvůli pozdní registraci tričko, ale jinak můžete stále využít všech výhod.

Dojděte na LibreOffice Conference

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.